Dział Obsługi Badań Naukowych

Pokój 139

Dyżury w godz. 10.00 - 15.00

Kierowniczka DOBN
mgr Gabriela Semenowicz

gabriela.semenowicz@ibl.waw.pl
tel.: (22) 6572-722

Pracowniczka DOBN
mgr Katarzyna Dalbiak

katarzyna.dalbiak@ibl.waw.pl
tel.: (22) 6572-794
 
Pracowniczka DOBN
Joanna Czeremcha

joanna.czeremcha@ibl.waw.pl
tel. (22) 65 72 794

Pracowniczka DOBN
mgr Magdalena Mroczkowska

magdalena.mroczkowska@ibl.waw.pl
tel. (22) 65 72 794  
 

Pokój 135
Dyżury w godz. 10.00-15.00


Pracowniczka DOBN
mgr Sylwia Kochman

sylwia.kochman@ibl.waw.pl
tel. (22) 6572- 850

Pracowniczka DOBN
mgr Hanna Grabowska (dyżury w dniach: wtorek, środa, czwartek, w godz. 10.00-15.00)   

e-mail: hanna.grabowska@ibl.waw.pl
tel. (22) 6572-850

 

 

 

 

 

 

Logo Słownika Polszczyzny XVI wieku

 

Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk

ul. Nowy Świat 72, 00-330 Warszawa, tel. (22) 826-99-45, 6572-895, faks. (22) 826-99-45