"Forum Akademickie" o mapie "Geopolonistyka"

4 stycznia na łamach internetowego "Forum Akademickiego" w dziale "Sprawy nauki" ukazała się informacja o mapie instytucji polonistycznych na całym świecie, czyli o "Geopolonistyce". Pełna treść artykułu jest dostępna pod adresem internetowym: https://forumakademickie.pl/sprawy-nauki/powstala-mapa-instytucji-polonistycznych-na-calym-swiecie/.

Mapa "Geopolonistyka" dostępna jest pod adresem internetowym: https://biuletynpolonistyczny.pl/pl/map/ .
Więcej informacji na temat projektu "Geopolonistyka - wirtualny most pomiędzy kulturami" znajdą Państwo w "Biuletynie Polonistycznym": https://biuletynpolonistyczny.pl/pl/projects/geopolonistyka-wirtualny-most-pomiedzy-kulturami,1840/details.
Zachęcamy również do odwiedzenia profilu "Biuletynu Polonistycznego" na Facebooku, gdzie zamieszczano bieżące informacje o projekcie: https://www.facebook.com/BiuletynPolonistyczny.

Warto podkreślić, że treści publikowane w "Geopolonistyce" są sukcesywnie uzupełniane i pochodzą bezpośrednio od samych instytucji polonistycznych oraz polonistów gotowych podzielić się informacjami na temat prowadzonej działalności.

 

Logo Archiwum Kobiet

 

 

Logo Słownika Polszczyzny XVI wieku